locationsMoja radnja
user-profile
Moj nalog

cart

Aktuelno

Rowenta usisivači sa 2+3 godine jamstva!
Zimska čarolija
Tradicionalna novogodišnja bajka
Sjajna raskoš
Ružičasti praznici
Moderni praznici
Pokloni za nju
Pokloni za njega
Do -25% tehnika (izbor iz ponude)
Rasprodaja: Do -20 nameštaj (izbor iz ponude)
Rasprodaja: Do -50% uređenje doma (izbor iz ponude)
Vikend akcija -10% Midea i Daikin klima uređaji, izbor iz ponude
Akcija -10% Bosch sudomašine, izbor iz ponude
Rasprodaja do -50% uređenje doma, izbor iz ponude
Rasprodaja do -50% posuđe, izbor iz ponude
Candy ugradna tehnika, ugradne i samostojeće sudomašine, frižideri i vinske vitrine
Rasprodaja do -30% nameštaj, izbor iz ponude
Akcija -10% Bosch veš mašine i sušare, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch ugradna tehnika, izbor iz ponude
Biorytmic dušeci
Klub ponuda avgust 2020: Uštedi do 10.000 dinara - LG bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda septembar 2020: Uštedi do 10.000 dinara - LG bela tehnika, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% LG veš mašine, sušare, kombinovane mašine i sudomašine, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% LG frižideri, izbor iz ponude
Akcija -10% Bosch ugradna tehnika, izbor iz ponude
Sajam nameštaja -10% Bosch ugradna tehnika, izbor iz ponude
Beauty
Gedžeti
Kuvanje
Dekoracije za dom
Gedžeti
Lična nega
Tehnika
Vino i hrana
Za male
Za one malo veće
Pokloni do 1.500 din.
Pokloni do 3.000 din.
Pokloni za poslovne partnere
Candy aparati za kuhinju, izbor iz ponude
Candy Smart veš mašine, sušare i kombinovane mašine za pranje/sušenje, izbor iz ponude
Pink vikend 2020 -10% Bosch ugradna tehnika i frižideri, izbor iz ponude
Tehnika, izbor iz ponude
Nameštaj, izbor iz ponude
Do -25% izbor nameštaja za dom
Rasprodaja do -30% garniture za sedenje, fotelje i taburei, izbor iz ponude
Rasprodaja -25% kreveti, dušeci i naddušeci, izbor iz ponude
Rasprodaja do -30% nameštaj, izbor iz ponude
Rasprodaja do -50% posuđe i kuhinjski tekstil, izbor iz ponude
Rasprodaja do -50% artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Emmezeta inspiracija: Stylish trendovi za dnevni boravak u 2021.
Vikend akcija: -10% Gorenje veš mašine i sudomašine, izbor iz ponude
Vox dani ušteda od 18.3. do 28.3.2021.
-10% Vox frižideri, izbor iz ponude
LG dani u Emmezeti: Od -10% do -15% LG tehnika, izbor iz ponude
Lg televizori 5 godina sigurnosti
5 godina garancija na LG veš mašine, izbor iz ponude
Klub ponuda LG bela tehnika, izbor iz ponude
2+3 Philips UHD televizori
Philips muška nega dodatno jamstvo do 3 godine
2+1 Philips Lumea
2+1 Philips epilatori
2+3 Philips usisivači
Gorenje mikrotalasne rerne 5 godina garancije
Gorenje G Force usisivači 5 godina garancije
Klub ponuda maj 2021: -15% dnevni boravci, izbor iz ponude
5 godina garancije Lg kombinovani frižideri sa zamrzivačem dole
100 dana probnog korišćenja Philips Lumea uređaja
Klub ponuda maj 2021: Do -5% Gorenje bela tehnika, izbor iz ponude
Sve za uživanje u fudbalu
Klub ponuda jun 2021: Uštedi do 30.000 din. Samsung frižideri, izbor iz ponude
Klub ponuda jun 2021: -20% Nespresso aparati za kafu, izbor iz ponude
NOVO u Emmezeti! Beper mali kućni aparati
Rasprodaja do -30% nameštaj, izbor iz ponude
Rasprodaja do -50% artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Rasprodaja do -50% posuđe, izbor iz ponude
Whirlpool garancija na motor
Whirlpool 5 godina garancije
Klub ponuda jul 2021: Do -10% Bosch bela tehnika, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch ugradna tehnika, izbor iz ponude
Izbor iz ponude Bosch kombinovanih frižidera #LikeABosch
Vikend akcija -10% Bosch veš mašine i sušare, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Gorenje frižideri i zamrzivači, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch frižideri i sudomašine, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch ugradna tehnika, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch veš mašine i sušare, izbor iz ponude
Klub ponuda avgust 2021: 10% Bosch usisivači, izbor iz ponude
Klub ponuda avgust 2021: Do -10% Bosch bela tehnika, izbor iz ponude
Najbolji odnos cene i kvaliteta Vox televizora u Srbiji
Krevet Cardif sa prostorom za odlaganje i podnicom + GRATIS dušek Emotion 140x210x20 cm
Akcija -10% Bosch ugradna tehnika, veš mašine i sušare, izbor iz ponude
Akcija -10% Gorenje ugradna tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda septembar: do -10% Bosch bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija -10% Bosch frižideri i sudomašine, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch veš mašine i sušare, izbor iz ponude
Produžena garancija na Bosch frižidere i zamrzivače 2+3 godine
Vikend akcija -10% Bosch veš mašine i sušare, izbor iz ponude
Klub ponuda oktobar 2021: do -15% Bosch bela tehnika, izbor iz ponude
Vikend akcija do -10% Bosch frižideri i veš mašine, izbor iz ponude
Serviranje i kuvanje
Mali kućni aparati
Dekoracije za poklone
Praznici & ljubav
Novogodišnje jutro
Snežna idila
Novogodišnji glam
Praznici vole tradiciju
Vikend akcija do -10% Bosch frižideri i veš mašine, izbor iz ponude
Vikend akcija do -10% Bosch ugradna tehnika i veš mašine, izbor iz ponude
Klub ponuda novembar 2021: do -40% black kolekcija
Vikend akcija -10% Bosch frižideri i sudomašine, izbor iz ponude
Akcija Gorenje Black November
Trpezarija
Spavaća soba
Sencor 100% povrat novca
Nameštaj po super ceni, izbor iz ponude
Tehnika po super ceni, izbor iz ponude
Rasprodaja do -50% artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Rasprodaja do -50% posuđe, izbor iz poude
Rasprodaja od 20% do -30% nameštaj za spavaće sobe i dušeci, izbor iz ponude
Rasprodaja do -20% kancelarijske stolice, izbor iz ponude
Rasprodaja do -25% komode, police i klub stočići, izbor iz ponude
Ljubavno gnezdo
Povrat novca uz Philips televizore
Akcija do -20% Philips aparati, izbor iz ponude
Akcija do -20% Philips mali kućni aparati, izbor iz ponude
Vikend akcija -15% Philips aparati za negu, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch frižideri i sudomašine, izbor iz ponude
Akcija -10% Xiaomi mali kućni aparati, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch veš mašine i sušare, izbor iz ponude
LG 5 godina garancije
Pokloni za Mladence
Police i komode za odlaganje
Metle, mopovi i kante za otpatke
Kutije, korpe, vešalice i čiviluci
Veš mašine i sušare
Pegle, sušači, daske i korpe za veš
Posude za čuvanje namirnica
Frižideri i zamrzivači
Vikend spavanja
Mali uskršnji pomagači
Akcija do -15% Samsung frižideri i veš mašine, izbor iz ponude
Philips super promocija - isprobaj 30 dana ili uštedi na kupovini
Akcija -15% Philips kuhinjski aparati, izbor iz ponude
Akcija do -15% Philips pegle, usisivači, epilatori i prečišćivači vazduha, izbor iz ponude
Akcija do -15% Philips mali kućni aparati i televizori, izbor iz ponude
LG ARTCOOL klima uređaji
Rasprodaja do -20% nameštaj za dnevni boravak i predsoblje, izbor iz ponude
Rasprodaja do -30% nameštaj za spavaće sobe i dušeci, izbor iz ponude
Rasprodaja do -25% garniture za sedenje, izbor iz ponude
Rasprodaja do -40% artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Rasprodaja do -40% artikli za kuvanje i serviranje, izbor iz ponude
Klub ponuda jul 2022.
Akcija -30% artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
TOP 100
Akcija -40% baštenski nameštaj, svi artikli sa zaliha
Akcija -40% suncobrani, svi artikli sa zaliha
Novogodišnja radionica
Ledeno kraljevstvo
Ponoćno plava
Snežna jutra
Zvezdana prašina
Sony televizori BRAVIA XR
Usisivači Bosch Unlimited 7
Nameštaj po super ceni, izbor iz ponude
Tehnika po super ceni, izbor iz ponude
Zimska rasprodaja do -30% garniture za sedenje izbor iz ponude
Zimska rasprodaja do -25% klub stočići, komode i police izbor iz ponude
Zimska rasprodaja do -20% nameštaj za spavaće sobe izbor iz ponude
Zimska rasprodaja do -30% ostali nameštaj izbor iz ponude
Zimska rasprodaja do -40 artikli za uređenje doma izbor iz ponude
Akcija za Čačak: -25% artikli za uređenje dome, izbor iz ponuda
Akcija za Čačak: -10% bela tehnika i mali kućni aparati, izbor iz ponude
Akcija za Čačak: -15% slavine i sudopere, izbor iz ponude
Pokloni za Mladence
Nameštaj NOVO 2023
Uređenje doma NOVO 2023
Tehnika NOVO 2023
Kuvanje NOVO 2023
NOVI proizvodi 2023
Outlet kodovi
Akcija -20% Tefal mali kućni aparati, izbor iz ponude
Akcija -20% Tefal posuđe, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: -20% baštenski stolovi, stolice i setovi, proizvodi sa zaliha
Klub ponuda maj: -25% baštenske ljuljaške, ležaljke i suncobrani, proizvodi sa zaliha
Klub ponuda maj: -30% baštenski jastuci, proizvodi sa zaliha
Klub ponuda maj: od -20% do -40% Nespresso aparati za kafu, izbor iz ponude
Novo
Proizvodi mogu da se naruče u web shopu ili u prodajnim centrima. Modeli nisu izloženi!
Proizvodi mogu da se naruče u web shopu ili u prodajnim centrima. Modeli nisu izloženi!
Proizvodi mogu da se naruče u web shopu ili u prodajnim centrima. Modeli nisu izloženi!
Proizvodi mogu da se naruče u web shopu ili u prodajnim centrima. Modeli nisu izloženi!
Akcija do -35% baštenski nameštaj, proizvodi sa zaliha
Letnja rasprodaja do -25% nameštaj za dnevni boravak, izbor iz ponude
Letnja rasprodaja do -30% nameštaj i dušeci za spavaće sobe, izbor iz ponude
Letnja rasprodaja do -25% trpezarije i predsoblja, izbor iz ponude
Letnja rasprodaja do -45% artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Letnja rasprodaja 2023 garnitura za sedenje, izbor iz ponude
Letnja rasprodaja 2023 nameštaja, izbor iz ponude
LG klima uređaji
Akcija do -30% bazeni i roštilji, izbor iz ponude
Akcija -25% baštenski nameštaj, suncobrani i jastuci, izbor iz ponude
Letnja rasprodaja do -40% baštenski nameštaj, izbor iz ponude
Akcija do -30% bazeni i plažni program, izbor iz ponude
Vikend akcija -15% garniture za sedenje, proizvodi sa zaliha
Vikend akcija -15% dnevni boravci, proizvodi sa zaliha
Vikend akcija -15% spavaće i dečije sobe, proizvodi sa zaliha
Vikend akcija -15% kuhinje, proizvodi sa zaliha
Vikend akcija -15% dušeci, proizvodi sa zaliha
Vikend akcija -15% kupatila i predsoblja, proizvodi sa zaliha
Vikend akcija -15% kancelarije, proizvodi sa zaliha
Vikend akcija -15% trpezarije, proizvodi sa zaliha
Let's go shopping!
Vikend akcija -15% sav nameštaj i dušeci, proizvodi sa zaliha
Aqua Mercado sudopere
Aqua Mercado kuhinjske slavine
Aqua Mercado kupatilske slavine
Akcija do -30% letnja zabava
Klub ponuda avgust: -20% Artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Akcija do -20% nameštaj, proizvodi sa zaliha
Bazeni uz promo kod -40% popusta
Akcija -30% kancelarijske stolice, izbor iz ponude
Akcija -25% radni stolovi, izbor iz ponude
Akcija do -40% bazeni i plažni program , izbor proizvoda sa zaliha
Bosch usisivači za svaku preporuku
Proizvodi se mogu poručiti u web shopu ili prodajnim centrima. Modeli nisu izloženi!
Klub ponuda oktobar: do -20% Rowenta aparati za negu i usisivači, izbor iz ponude
Sajam nameštaja: -10% Vox ugradna tehnika, izbor iz ponude
Serviranje i kuvanje
Mali kućni aparati
Dekoracije za poklone
Trpezarijski sto
Novogodišnja kuhinja
Ideje za poklone
Bezvremenski klasik
Na tragu elegancije
Scandy X-mas
Razigrana bajka
Snežna priča
Isprobajte moć LG Inverter Direct Drive motora
Sencor 100% garancija
Rasprodaja kuvanje i posuđe, izbor iz ponude
Rasprodaja artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Rasprodaja garniture za sedenje, izbor iz ponude
Rasprodaja kuhinje Hana i Manhattan
Rasprodaja mali nameštaj i dušeci, izbor iz ponude
Outlet
LG televizori
Bosch sudomašine 100 dana probe
Vaučer G5 15.2-30.4.2024-6617
Akcija -15% Bosch ugradna tehnika uz kuhinje
Akc Gorenje bt izb 1-30.4.2024.-6820
Klub ponuda april: Beko ugradna tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda za april: do -10% bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija -15% Bellanta kuhinje po poružbini
Vikend akcija -10% LG bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija do 25% Hisense televizori, izbor iz ponude
Akcija do -30% Samsung televizori, izbor iz ponude
Akcija do -25% Hisense televizori, izbor iz ponude
Akcija do -30% Tesla televizori, izbor iz ponude
Akcija do -25% TCL televizori, izbor iz ponude
-10% slavine Aqua Mercado, i 10-13.5.2024-6974
Klub ponuda maj: od -30% do -40% artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: -20% Tefal posuđe, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: -10% hidromasažni bazeni
Klub ponuda maj: -15% roštilji na ćumur, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: -15% pločice, mozaici i fasadni kamen
Klub ponuda maj: do -15% Bosch bela tehnika i kuhinjski aparati, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: -10% Beko frižideri i zamrzivači, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: -10% Candy veš mašine, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: uštedi od 5.000 do 10.000 din. LG bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: uštedi od 3.000 do 7.000 din. Gorenje bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: -15% Rowenta usisivači, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: -20% Tefal mali kućni aparati, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: -15% Tristar i Midea mali kućni aparati, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: -15% Vivax mali kućni aparati, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: do -15% bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: -15% slavine za kadu
Klub ponuda maj: -20% slavine i tuševi, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: -25% inoks nasadne sudopere, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: -20% i -40% Nespresso aparati za kafu, izbor iz ponude
Philips tv, iz 1-19.5.2024-6996
Haier bt, iz 20.4-20.5.2024-6997
Candy bt, iz 17.4-15.5.2024-6998
Klub ponuda maj: -20% baštenski setovi, stolovi, stolice, proizvodi sa zaliha
Klub ponuda maj: -25% baštenske ležaljke, ljuljaške i suncobrani, proizvodi sa zaliha
Klub ponuda maj: -30% baštenski jastuci, proizvodi sa zaliha
Nagradno takmičenje: Osvoji PHILIPS TV
Klub ponuda maj: -20% garniture za sedenje, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: -15% blok kuhinje sa aparatima, po porudžbini
Klub ponuda maj: od -10% do -20% kreveti, ormari, dušeci i jastuci za spavanje, izbor iz ponude
Klub ponuda maj: -20% kancelarijske stolice i klub stolovi, izbor iz ponude
-30% Borneo Yettel 19-30.4.2024-7007
-30% hidromasažžni bazen Yettel 19-30.4.2024-7008
-30% bestway bazen Yettel 19-30.4.2024-7009
Vikend akcija -30% Tesla mali kućni aparati, izbor iz ponude
Vikend akcija -15% Hisense usisivači i mikrotalasne rerne, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% LG usisivači, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% bela tehnika, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Bosch sudomašine, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% LG bela tehnika, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Beko ugradna tehnika, izbor iz ponude
Vikend akcija -10% Gorenje ugradna tehnika, izbor iz ponude
Vikend akcija -30% lusteri, zidne lampe, plafonjere, reflektori
Vikend akcija -30% dekoracije, izbor iz ponude
Vikend akcija -30% sveće, izbor iz ponude
Vikend akcija -30% inoks posuđe, pribor za jelo i noževi
Vikend akcija -30% posteljine i čaršavi
Vikend akcija -30% zavese, rolo zavese i garnišne
Vikend akcija -30% vešalice i kante za otpatke
Vikend akcija -20% zidni paneli
Vikend akcija -15% tuš kabine, paneli i tuš vrata
Vikend akcija -15% hidromasažni bazeni
Vikend akcija -20% bazeni sa metalnom konstrukcijom
Akc. Sony tv izb 29.4-12.5.2024.-7031
Vikend akcija -20% sva predsoblja i cipelarnici
Vikend akcija -20% komode i noćni ormarići, izbor iz ponude
Vikend akcija - 20% garniture za sedenje od tkanine, izbor iz ponude
Ak. Honor telef. izb 1-13.5.2024-7038
Akc. Honor telefoni izb 1-31.5.2024.-7044
Akc. Honor telefoni izb 6-13.5.2024.-7045
Akc. Honor telefoni izb 13-31.5.2024.-7047
Akc. Beko bt izb 3-31.5.2024.-7055
Akc Bosch bt izbor 3-31.5.2024.-7056
Akcija LG TV izb. 3-9.5.2024-7057
Akcija Philips TV izb. 3-9.5.2024-7058
Horeca asortiman
Akc. Vox i JVC tv izb 10-13.5.2024.-7060
Akcija od -20% do -30% kreveti izbor iz ponude
Akcija od -20% do -30% dušeci, izbor iz ponude
Akcija -20% kuhinje po meri
Akcija -30% dekorativni jastuci i jastučnice
Akcija -30% satovi
Akcija -30% sveće, izbor iz ponude
Akcija -30% šolje, servisi za kafu, činije i posude
Akcija -30% kutije za odlaganje, ukrasne korpe i korpe za veš
Akcija -10% Vox JVC televizori, izbor iz ponude
Akcija -15% bazeni sa metalnom konstukcijom
Akcija -10% baštenske kućice
Akcija -40% tapete, izbor iz ponude
Akcija -15% kade i obloge
Akcija -15% laminati i vinili
Akcija -20% mali kućni aparati,izbor iz ponude
Ak. Philips tv izb 10-16.5.2024-7078
Akc. LG tv izb 10-19.5.2024.-7079
Akc. LG tv izbor 10-16.5.2024-7080
Akcija -10% LG frižideri, izbor iz ponude
Akcija do -15% Bosch ugradna tehnika i usisivači, izbor iz ponude
Akcija -10% Gorenje bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija -10% bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija -10% Vox bela tehnika, izbor iz ponude
Akc Hisense bt uzb 15-31.5.2024-7087
Akc Fox tv izb 15-31.5.2024.-7088
Akcija Uštedi od 6.000 din. do 30.000 din. Haier bela tehnika, izbor iz ponude
Akc. Hisense tv uzb 16-24.5.2024.-7090
Akc. Tesla tv izb 16-30.5.2024.-7091
Akc Philips tv izb 17-30.5.2024.-7092
Akc. Samsung tv izb 16-30.5.2024.-7093
Akc. TCL tv izb 17-29.5.2024.-7094
Akc. Sony tv izb 17.5-28.5.2028.-7095
Akc Sony tv izb 1-30.6.2024-7096
Akc Candy veš mašine izb 17-31.5.2024-7097
Akc. Samsung bt izb 18-31.5.2024.-7098
Akc Candy frižideri izb 18.5-18.6.2024-7099
Akc LG tv izb 18-23.5.2024.-7100
Klub ponuda jun: do -40% artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Klub ponuda jun: -15% Rowenta aparati za negu, izbor iz ponude
Klub ponuda jun: -15% Bauer i Russell Hobs mali kućni aparati izbor iz ponude
Klub ponuda jun: do -15% Bosch bela tehnika i usisivači, izbor iz ponude
Klub ponuda jun: -10% Candy frižideri i zamrzivači, izbor iz ponude
Klub ponuda jun: do -10% Gorenje bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda jun: Uštedi od 4.500 din. do 15.000 din. LG bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda jun: do -10% Beko bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda jun: do -10% bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda jun: -20% garniture za sedenje i dnevni boravci, izbor iz ponude
Klub ponuda jun: -20% kreveti, dušeci i jastuci za spavanje, izbor iz ponude
Klub ponuda jun: -20% nameštaj za kancelarije, izbor iz ponude
Klub ponuda jun: -10% baštenske kućice 1-30.6.2024.-7113
Klub ponuda jun: -20% ostali nameštaj, izbor iz ponude
Klub ponuda jun:-15% laminati i vinili
Akcija -20% garniture za sedenje sa funkcijom ležaja, izbor iz ponude
Akcija -20% svi trpezarijski i barski stolovi i stolice
Akcija -20% svi regali i nameštaj za dnevni boravak
Akcija -30% sveće, izbor iz ponude
Akcija -30% šolje, servisi za kafu, činije i posude
Akcija -30% vešalice i čiviluci
Akcija -30% dekorativni jastuci i jastučnice, podni i jastuci za stolice
Emmezeta katalog maj/jun 2024
Hisense nagradno takmičenje
Kuponi dekoracija 24.5-24.6.2024-7129
-20% kuponi nameštaj 24.5-24.6.2024.-7130
-15% kupon Hisense BT 24.5-24.6.2024-7131
-15% kupon Tesla Delonghi mka 24.5-24.6.2024-7132
Nameštaj iz kataloga 24.5-16.6.2024-7126
Dekoracija iz kataloga 24.5. do 16.6.2024.-7127
Akc. Hisense bt izb 22-31.5.2024.-7133
Akc. Hier frižideri izb 22.5-22.6.2024.-7134
Akcija 20%, 40% Nespresso aparati za kafu, izbor iz ponude
Akcija do -35% LG televizori, izbor iz ponude
Akc. LG tv izb 1-2.6.2024.-7137
Akcija -30% kutije za odlaganje, ukrasne korpe i korpe za veš
Akcija -30% servisi za jelo
OOH nameštaj 3.6-24.6.2024-7128
Akc. Samsung tv izb 23-31.5.2024.-7143
Akcija -30% kupatilski tepisi i galanterija
Akcija -30% pribor za jelo i noževi
Akcija -30% peškiri
Akcija -30% satovi
Akcija -20% ECG mali kućni aparati, izbor iz ponude
Akcija -15% bazeni sa metalnom konstrukcijom
Akcija -20% ekspanzijski i dečiji bazeni
Akcija -10% hidromasažni bazeni
Akcija -15% roštilji na ćumur, izbor iz ponude
Akcija -15% pločice, mozaici i fasadni kamen
Akcija -10% Bosch veš mašine i sušare, izbor iz ponude
Akcija -10% LG veš mašine i sušare, izbor iz ponude
Akcija -10% Electrolux ugradna tehnika i bojleri, izbor iz ponude
Akcija -10% bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija Hisense televizori, izbor iz ponude
Akc. Gorenje BT izb 3-30.6.2024.-7159
Klub ponuda -20% Samsung soundbarovi, izbor iz ponude
Akc. LG tv izb 1-30.6.2024.-7163
Akc. tv izbor 1-30.6.2024-7164
Akc. Hisense bt izb 3-30.6.2024.-7165
Akc LG izb 1-30.6.2024-7167
Akcija -20% sve garniture za sedenje
Akcija -20% sve spavaće i dečije sobe
Akcija -20% svi ormari
Akcija -30% baštenski nameštaj, ljuljaške, suncobrani i jastuci, proizvodi sa zaliha
Akcija -30% čaše
Akcija -30% ogledala
Akcija -30% otirači
Akcija -30% stone i podne lampe
Akcija -30% čaršavi i posteljine
Akcija -30% sušači i daske za peglanje
Akc. Bosch bt izb 3-30.6.2024.-7178
Akc Bosch mka izb 3-30.6.2024-7179
Akc LG tv izbor 1-30.6.2024.-7180
Akcija Hisense televizori, izbor iz ponude
Beko ugradni i samostojeći frižideri
Akcija -30% kante za smeće
Akcija -30% slike
Akcija -30% sijalice i spoljna rasveta
Akcija-30% zavese, garnišne i rolo zavese
Akcija -30% jorgani, prekrvači i ćebad
Akcija -30% dekorativni jastuci i jastučnice, podni i jastuci za stolice
Akcija -30% šolje, činije i servisi
Akcija -30% wc daske
Akcija -30% kuhinjski tekstil
Akcija do -30% bazeni
Akcija -10% tramboline
Akcija -25% kreveti izbor iz ponude
Akcija -25% PU dušeci izbor iz ponude
Akcija -25% naddušeci izbor iz ponude
Akcija -20% trosedi, dvosedi, fotelje sa funkcijom ležaja, dostupno odmah
Akcija -20% kuhinje po meri Nolte Eco
Akcija -20% Tefal mali kućni aparati izbor iz ponude
Akcija -20% BTW bokali izbor iz ponude
Akcija do -15% Bosch ugradna tehnika i kuhinjski aparati, izbor iz ponude
Akcija -10% Electrolux ugradna tehnika izbor iz ponude
Akcija -10% Gorenje bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija -10% Vox bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija -10% Tesla veš mašine i klima uređaji Izbor iz ponude
Akcija -10% Whirlpool frižideri izbor iz ponude
Akcija -10% LG bela tehnika, izbor iz ponude
-20% eksp.bazeni 31.5-10.6.2024-7208
Akc Dafi bokali izb 28.6-1.7.2024.-7209
Akc Rowenta usis izb 28.6-1.7.2024.-7210
Akc . LG tv izb 13-30.6.2024.-7211
Akcija -10% bela tehnika izbor iz ponude
Uštedi od 6.000 din. do 30.000 din. Haier bela tehnika, izbor iz ponude
Akcija -20% kancelarijske stolice, dostupne odmah
Akcija -20% trpezarijski stolovi i stolice
Akcija -20% sve blok kuhinje
Akcija -20% garniture za sedenje, izbor iz ponude
Akcija -20% tiganji, lonci i pekači
Akcija -30% vešalice i čiviluci
Akc. Samsung tv izb 18-30.6.2024.-7220
Klub ponuda jul: do -10% bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda jul: do -15% Bosch bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda jul: Uštedi od 3.000 din. do 8.000 din. Gorenje bela tehnika, izbor iz ponude
Klub ponuda jul: Uštedi od 4.000 din. do 25.000 din. LG bela tehnika, izbor iz ponude
Akc LG tv izb 1-31.7.2024.-7225
Klub ponuda jul: -20% Tristar i Midea mali kućni aparati izbor iz ponude
Klub ponuda jul: -20% Tefal program za peglanje, izbor iz ponude
Klub ponuda jul: do -40% artikli za uređenje doma, izbor iz ponude
Klub ponuda jul: -15% baštenske kućice
Klub ponuda jul: -15% tramboline
Klub ponuda jul: do -20% nameštaj, izbor iz ponude
Klub ponuda jul: -20% kuhinje po meri, izbor iz ponude
Kupi Hisense TV i dobijaš poklon točilicu piva ili soundbar
Klub ponuda jul: -10% Candy veš mašine izbor iz ponude
Candy bt, izbor 21.6-21.7.2024-7236
-15% bazeni sa met.konst 28.6-1.7.2024.-7237
Letnja rasprodaja: dekoracija, izbor iz ponude
Letnja rasprodaja: kuvanje i posuđe, izbor iz ponude
Letnja rasprodaja, nameštaj, izbor iz ponude
Letnja rasprodaja: baštenski nameštaj, izbor iz ponude
-20% svi klub stočići 27.6-1.7.2024-7238
-20% svi regali i tv komode 27.6-1.7.2024.-7239
-20% kreveti i dušeci, izb 27.6-1.7.2024-7240
-40% kutije i korpe 28.6-1.7.2024.-7241
-30% tepisi 28.6-1.7.2024-7242
-40% šolje, servisi, činije 28.6-1.7..2024.-7243
-40% ogledala 28.6-1.7.2024-7244
-30% jastuci za spavanje 28.6-1.7.2024-7245
-40% lanterne 26.6-1.7.2024.-7247

Preporučeno za vas:

Filtrirajte rezultate

Prijavite se na besplatan newsletter

kako bi uvek bili u toku sa najnovijim akcijama i ponudama!